_ABI2329

Dance World Cup 2015 – În culise

Poze: Andreea Marcu

10805760_675199332593808_3714433882010310215_n

Ce am făcut la Bucharest Dance Festival 2014

Au fost două zile pline, în urma cărora ne-am întors cu premii importante, multe emoții și oboseală.

Vă lăsăm cu poze de azi și rezultatele!

Multă odihnă copiilor! Ne vedem la următorul concurs.

Care e acela…?! :))

1457670_292802390927619_9116312041098262118_n 1486653_721233771306484_1187927443965052335_n 1493206_717012921728569_925362336251784849_n 10409585_730462033695172_275662265779526208_n 10468682_292595787614946_8332003922665243363_n 10501590_714032235352799_5505091008818585847_n 10603596_730463350361707_8650034620233597924_n 10615520_719585984779072_4979880562193114089_n 10689606_721233877973140_1577501718179046039_n 10734230_292803157594209_915600697134148272_n 10748642_394201577396274_1142724211_n 10801499_730467827027926_7361246535875543870_n 10801595_720607228035805_6149161008007084285_n

arlechino country gipsy jungle tic love hora

 

Mai sus aveți locurile și punctajele obținute. Restul listei se găsește AICI.

 

10660409_689605737777097_20567282_n

Marele Premiu de Coregrafie al PNC – 7.06.2014

PREMII

Locul I – „Gipsy Dance”

Locul I – „Jungle Dance”

Mențiune Duo Ion Izabela & Hessen Sherin – „My Mirror”

Locul II – Etno Solo Senior- Ruxandra Bobleagă

Locul II – MTV Solo Mini - Hessen Sherin

Locul II – „Tic-Tac”

Locul II – „Dans Country”

Locul III – MTV – „End Of Time”

Locul III – „Love Dance”

Mențiune – „Bollywood”

Locul III – „Cocktail”

10425535_689605734443764_1032187136_n 10660782_689605754443762_1422431251_n 10660802_689605731110431_272540886_n 10660827_689605741110430_647018097_n 10681845_689605761110428_429393224_n 10695302_689605757777095_167718446_n 10695348_689605744443763_1416074797_n 10695412_689605727777098_695010333_n 10705240_689605767777094_1868253179_n 10705373_689605747777096_391374189_n

 

10685139_689598134444524_847542788_n

Micul Gimnast – 17.05.2014

PREMII

Locul I – DANS GIMNIC – clasele I- IV

Arlechino – Grup 8 – Preșcolari

Locul I – Grup 4 – clasele I-II

Locul al II-lea – Grup 5 – clasele III-IV

Locul I – Trio – clasele V-VI

10638026_689598247777846_64370197_n 10694987_689598311111173_620893426_n 10705101_689598504444487_585801514_n 10705250_689598131111191_1387735766_n

 

10668487_687036891367315_2076349528_n

Prague Dance Open – 7-10.11.2013

PREMII

Premiul Special – „Gipsy Dance”

Locul I – Hessen Sherin, categoria MTV Solo Mini

Locul II – Marica Adelina, categoria Open Solo Junior

Locul I – Vlădilă Diana, categoria MTV Dance Solo Junior

Locul I – Trio (Vlădilă Diana, Zgorcea Andreea, Gheorghe Cristina) – „Run The World”, categoria MTV Junior

Locul I – „Afro Dance”, categoria Open Formation

Locul II – „Euphoria”, categoria Open Formaion Junior

 Locul I – „Anicuța”, categoria National Folkloric Grup Children

Locul I – „Hora”, categoria National Folkloric formation Junior

Locul I – „Călușarii”, categoria National Folkloric Grup Junior

Locul II – „Gipsy Dance”, categoria Production Number formation Junior10576380_687036881367316_160727823_n 10580332_687036861367318_465254537_n 10634361_687036851367319_1902218924_n 10643336_687036854700652_1532001452_n 10653987_687036864700651_1621033866_n 10656457_687036878033983_37509454_n 10660636_687036848033986_607081825_n 10660687_687036838033987_1913825314_n 10668191_687036871367317_1832375035_n 10668241_687036858033985_1048899845_n